Wojciech Wolny Prezes Zarządu

Absolwent Politechniki Śląskiej, związany z branżą IT od początku kariery zawodowej. Ekspert w dziedzinie sprzedaży i zarządzania, laureat konkursu Przedsiębiorca Roku organizowanego przez EY. Inwestor, twórca i prezes zarządu Euvic oraz członek rad nadzorczych w spółkach Komex, Bonair i Hycom. Stanowisko prezesa zarządu IT Works obejmuje od stycznia 2017 roku. Prywatnie dumny tata dwóch synów, aktywny instruktor narciarski, zapalony motocyklista – zawodnik hard enduro oraz kolekcjoner egzotycznych samochodów.

Zbigniew Ciukaj Wiceprezes Zarządu

Z branżą IT związany od ponad 20 lat. Współpracował między innymi z ComputerLand i Sygnity, gdzie poszerzał swoje doświadczenie w zakresie budowy sieci LAN/WAN, usług związanych z serwisem sprzętu, oprogramowania oraz outsourcingu IT. Specjalizuje się w outsourcingu IT w zakresie budowy modeli biznesowych, organizacji projektów i długoterminowego utrzymania oraz rozwoju usług świadczonych dla Klientów. Posiada szerokie doświadczenie związane z tranzycją infrastruktury, procesów, zespołów oraz reorganizacją i optymalizacją usług IT. Od 2009 roku dyrektor działu realizacji, w zarządzie IT Works od maja 2016.

Tomasz Kwiatkowski Wiceprezes Zarządu

Ekspert w dziedzinie zastosowania technologii Microsoftu do rozwiązań biznesowych. Doświadczenie w branży IT zdobywał przez ostatnie 10 lat w Microsofcie, Oraclu i Hogarcie. Dyrektor Handlowy w Euvic Sp. z o.o., w zarządzie IT Works od kwietnia 2017. Z zamiłowaniem uprawia sporty wytwarzające wysoką dawkę adrenaliny.