Kariera

IT WorksKariera

Dlaczego my?

Damy Ci wymagające zadania oraz wsparcie i swobodę w działaniu. Poczujesz wpływ swojej pracy na organizację i jej wyniki.

Będziemy wspierać Twój rozwój i podsycać ambicje. Z nami osiągniesz więcej!

6
LOKALIZACJI
15
ZESPOŁÓW
18
LAT DZIAŁALNOŚCI
200
PRACOWNIKÓW

Jesteśmy firmą informatyczną, która od 18 lat dostarcza optymalne rozwiązania IT i wspiera rozwój biznesu. Konsekwentnie inwestujemy w doskonalenie i poszerzanie zakresu naszych kompetencji.

Zapewnimy Ci stabilne warunki zatrudnienia oraz nowe, ciekawe wyzwania. Umożliwimy realizację ambicji a także rozwój umiejętności poprzez prace w różnych technologiach wspierających IT w wielu branżach.

Jesteś administratorem sieci lub systemów, specjalistą administracji i integracji aplikacji lub bezpieczeństwa IT? A może dopiero stawiasz pierwsze kroki w branży? Aplikuj do nas!

Dajemy szerokie możliwości rozwoju:

Zobacz obszary naszego działania

Proces rekrutacji

Prześlij CV i poczekaj na kontakt z naszej strony
Daj zaprosić się na spotkanie i zaprezentuj swojemocne strony
Poznaj nasz potencjał i kierunki rozwoju, porozmawiajmy o możliwościach współpracy
Podejmij wyzwanie, połącz swoje cele z naszymi i rozpocznij pracę

Aktualne oferty pracy

Nie widzisz nic dla siebie? Nie przejmuj się! Stale rekrutujemy administratorów, techników IT.

Powiedz czym się interesujesz? Może szukamy właśnie Ciebie?

Co oferujemy

Przyjazna atmosfera i stabilizacja.

 • Koleżeńsko i na luzie – tak do siebie podchodzimy, dzielimy się doświadczeniem i radością ze wspólnych sukcesów.
 • Nasza kultura organizacyjna opiera się na zaufaniu i pracy zespołowej.
 • Budujemy trwałe relacje z pracownikami – obecnie najdłuższy staż pracy w firmie wynosi 14 lat!

Komfortowe warunki pracy

 • Dostarczamy wysokiej jakości narzędzia pracy.
 • Będziesz pracował w nowoczesnych biurach zapewniających komfortowe warunki do pracy jak i relaksu przy pysznej kawie.

Praca w ciekawych projektach

 • Z nami rozwiniesz swoje kompetencje, poznasz ciekawe narzędzia i nabędziesz cennego doświadczenia podczas współpracy z naszymi Klientami - należą do nich wiodące przedsiębiorstwa polskiego i zagranicznego rynku - zobacz

Szeroki pakiet benefitów

 • Opieka medyczna
 • Karta sportowa
 • Imprezy integracyjne
 • Prezenty świąteczne
Zamknij

Napisz do nas


Zamknij

Dane kandydata

Kim jesteś?
Czego szukasz?

Napisz nam jakiego stanowiska szukasz, albo jakiego rodzaju zadania chcesz wykonywać. Spokojnie, ten formularz czyta człowiek, a nie bot, więc po prostu opisz nam własnymi słowami co w IT kręci Cię najbardziej.
Rodzaj pracy

Oprócz placówek IT Works, nasi pracownicy mają też możliwość pracy z biur naszych klientów, rozsianych po całym świecie, więc masz szeroki wybór.

Zasady użytkowania serwisu

I. Postanowienia ogólne.

 • 1. Serwis ITWORKS.pl prowadzony jest przez IT Works Spółkę Akcyjną z siedzibą w Krakowie (ul. Prof. M. Życzkowskiego 19, 31-864 Kraków).
 • 2. IT Works S.A. szanuje dane wszystkich Użytkowników korzystających z Serwisu i prosi o poszanowanie praw Twórców serwisu.
 • 3. Prosimy o staranne zapoznanie się z niniejszym regulaminem przed rozpoczęciem korzystania z serwisu. Wchodząc na naszą stronę internetową potwierdzacie Państwo, że akceptujecie niniejszy regulamin. Jeżeli nie zgadzacie się Państwo na akceptację, prosimy o opuszczenie naszej strony.

II. Prawa autorskie.

Wszystkie materiały (w tym teksty, zdjęcia, logotypy oraz dane) objęte są prawami autorskimi ich Twórców. Prosimy o ich poszanowanie.

III. Logotypy naszych Partnerów.

Wszelkie logotypy, a we wskazanych przypadkach także firmy naszych Partnerów, stanowią prawa własności odpowiednich Partnerów, prawa autorskie odpowiednich Twórców i są objęte ochroną praw niematerialnych.

IV. Zasady udostępniania treści serwisu.

Firma IT Works S.A. pozwala na cytowanie (w tym linkowanie) treści zawartych na serwisie ITWORKS.pl, pod warunkiem wyraźnego zastrzeżenia naszych praw autorskich oraz wskazania źródła danej informacji. Powyższe zezwolenie nie dotyczy logotypów oraz innych danych naszych Partnerów, w przypadku których Użytkownik zobowiązany jest do uzyskania odrębnego zezwolenia od właściwego Uprawnionego.

IT Works zmienia nazwę na Euvic IT

 

 

Szanowni Państwo!

 

Mamy ogromną przyjemność poinformować, że z dniem 18.11.2019 nastąpiła zmiana dotychczasowej nazwy IT Works S.A. na Euvic IT S.A.

 

Jak powiedział Heraklit z Efezu, „jedyną stałą rzeczą jest zmiana”. Ta prawda z pewnością dotyczy naszej firmy - nieustająco zmieniamy się, aby lepiej, efektywniej i bardziej innowacyjnie realizować Państwa oczekiwania biznesowe w zakresie usług i projektów IT.

 

W ciągu ostatnich 3 lat intensywnie rozwijaliśmy współpracę z naszym właścicielem - Euvic Sp. z o.o., zoptymalizowaliśmy nasze procesy, a także znacząco zwiększyliśmy liczbę projektów realizowanych wspólnie z innymi spółkami z Grupy Euvic i z udziałem zatrudnionych tam specjalistów z kompetencjami z różnych obszarów IT.

 

Zacieśniająca się współpraca oraz coraz większa liczba projektów sprawiła, że IT Works stał się jedną z kluczowych spółek w ramach Grupy Euvic. Przyszedł więc moment, aby również przez zmianę nazwy podkreślić naszą synergię z Grupą Euvic oraz nowe możliwości, jakie ta współpraca niesie dla Państwa. Zapraszamy do zapoznania się z  naszą nową stroną: www.euvic.pl.

 

Pozostajemy do Państwa dyspozycji.

Zarząd Euvic IT S.A.

 

 

Dane rejestrowe - w tym również NIP, KRS, REGON, numery telefonów i adres siedziby - pozostają bez zmian.

 

Euvic IT Spółka AkcyjnaLogo

Adres rejestrowy: ul. Stanisława Skarżyńskiego 9, 31-866 Kraków

Telefon: +48 12 39 51 300

NIP: 585-11-89-879

REGON: 191182501

KRS: 0000043721, Sąd Rejonowy dla Krakowa-Śródmieścia w Krakowie, XI Wydział Gospodarczy KRS

Adres główny: euvicit@euvic.pl

Adres do efaktur: efaktury-euvicit@euvic.pl

Adres IODO: IODO-euvicit@euvic.pl